InterRailde Konaklama

interrail_konaklama

InterRail’de konaklamayı ister programa başlamadan ayarlarsınız, ister her indiğiniz istasyonda “Danışma”‘ya gidersiniz oradaki görevliler size yönlendirir.

Rotanızı çizdiyseniz biz sizin için otellere rezervasyon yapabiliriz; ya da sadece ilk gideceğiniz ülke için rezervasyon yapabiliriz.

Uygar Tur’un çalıştığı oteller 2* ve üstü otellerdir. Hostellerde konaklamak isterseniz, ücretsiz danışmanlık hizmetimizle sizi internet sitelerine ve otellere yönlendirebiliriz.

Önemli: Hosteller otellere göre daha ucuzdur ve oteller kadar güvenlidir; ancak 4-6-8 kişiliktir. Daha yüksek ücret ödeyerek 1-2 kişilik odalarda kalabailirsiniz; bu da çok daha rahat edebileceğiniz otel odası fiyatına denk gelmektedir. Hostellerde yemek yapmak için gerekli ortak bölümler ve ortak malzemeler vardır.
İstasyonlarda uyumak güvenli değidir. Yanınızdaki arkadaşınızın siz uyurken nöbet tutması gerekmekte. Yalnızsanız, ayakkabılarınız da dahil olmak üzere, tüm eşyanızı tulumunuzun içine koymalısınız.

2 Comments

  • mustafa 12 Ağustos 2014 at 20:23 - Reply

    2. MEVKİ nin açıklaması nedir ve kaç 20 gün boyunca 4 ülkede kalma gibi durmumuz varmı ?

    • admin 20 Ağustos 2014 at 10:23 - Reply

      2. mevki tüm interrail gezginlerinin tercih ettiği trenlerdeki ekonomik koltuk tipidir. 22 günlük bilet aldığınızda 4 ülkede gezebilirsiniz

Soru sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

captcha

Please enter the CAPTCHA text