Hakkımızda

Değerli Misafirimiz;

Interrail Bileti bir Uygartur iştirakidir.

Kaliteyi ve güvenilir hizmeti  arayan herkesin ilk adresi olmak vizyonuyla 1984 yılında yola çıkan Uygar Tours sizlerin desteğiyle güçlendi ,önerilerinizle hizmet yelpazesini genişletti.
Sizlere daha ekonomik, daha kaliteli, daha hızlı hizmet verebilmek için yurtiçi turistik yörelerde seçkin 600 den fazla  tesisle anlaşarak her gün 4.500 tesis odasını sizlerin hizmetine sunmaktayız.
Başta TÜRSAB olmak üzere  Avrupa Seyahat Acentaları federasyonu, Amerika Seyahat Acentaları Birliği Uluslararası Hava Yolları Birliğine üyeliğimizi sürdürmekteyiz. Verdiğimiz hizmet anlayışında İSO 2001 belgesi sahibiyiz.
Amerika ve Avrupa’nın Seyahat Acentalarına hizmet veren en büyük sistem kurucusu Amadeus’la iş birliğine girerek yurtdışında 80 ülkede binlerce otele rezervasyon imkanına sahibiz .
Dünyanın her yöresindeki yüzlerce hava yolunun uçuş  alternatifini sizlere sunmaktayız .Gideceğiniz ülkede , uçak biletinin yanı sıra otel rezervasyonu ve rent-a car hizmetlerini de verebilmekteyiz.
Binlerce üyemiz Uygar Tours’u tercih ettiği için her ay Yurtiçi ve Yurtdışı 9000 den fazla uçak koltuğu satışı yapmaktayız.
Yurtiçi ve Yurtdışı grup tur organizasyonları;
Yurtdışı fuarlara grup gezileri ve rehberlik hizmetleri;
Amerika da Üniversite öğrencileri için Work&Travel hizmetleri;
Amerika , İngiltere , Kanada , Almanya, İsviçre , Hollanda ve Rusya’dan     Üniversitelerin temsilciliğiyle eğitim hizmetleri;
İngiltere , Amerika , Yurtdışı dil eğitimleri;
Tüm Ülkelere Vize hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekteyiz.
Ankara merkezli hizmet veren Uygar Tours  5 ayrı ofiste 40’dan fazla personeli ve  birçok ilde 30 u aşkın Acenta online satış ağıyla çalışmaktadır
Gücü ve tecrübesi, güvenirliğiyle verdiği hizmetin arkasında durmanın garantisi bizi bu günlere taşıdı.Online ortamda aynı hizmet anlayışımızı yılların tecrübesi ve sizlerin desteğiyle sürdüreceğiz.
Misafir memnuniyeti misyonumuz Anadolu Turizminde önderlik vizyonumuzdur .